Lajmet nga Sporti

Klubi Volejbollistik “Universiteti AAB” përforcon ekipin e femrave me dy lojtare nga Kampionati Bullgar

26.10.2009

Klubi Volejbollistik “Universiteti AAB” përforcoi ekipin e femrave me dy lojtare të reja nga kampionati bullgar. Njëra nga këto lojtare është Irena Antova, 22 vjeçare, e cila luan rolin e pranueses.më shumë

Kadetët dhe Juniorët e Klubit Volejbollistik të “Universitetit AAB Prishtina” do të udhëtojnë për në Kampin Veror “Durrësi 2009”

27.06.2009

Klubi volejbollistik i “Universitetit AAB Prishtina” me udhëheqës Naser Berisha, ka organizuar kampin veror “Durrësi 2009” me ç’rast kadetët dhe juniorët e këtij grupi të shtunën më 27 Qershor, do të udhëtojnë drejt Durrësit.më shumë

Të dielën më 03 Maj 2009 - Finalja e Kupës në Volejboll midis Universitetit AAB dhe Kastriotit

30.04.2009

Njoftohen të gjithë të interesuarit se të dielën më 3 Maj 2009, do të zhvillohet finalja e Kupës së Republikës së Kosovës në volejboll, midis finalistëve, Universiteti AAB nga Prishtina dhe Kastrioti nga Ferizaji... më shumë

Volejboll: Universiteti AAB – Drita, 3 - 2

27.04.2009

Në praninë e rreth 300 shikuesve në Palestrën Sportive të Pallatit të Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, është zhvilluar ndeshja e superligës të Kosovës në volejboll në mes të ekipeve femra të Universitetit AAB dhe ekipit gjilanas Drita...më shumë

previous

1-4 Nga 4

next